Aktuality

Vážení kolegové, je nám líto, ale

Mezinárodní veletrh přírodního kamene a technologie kamene Stone + tec bohužel nebude probíhat podle plánu od 12. do 15. května 2021.

Je i nadále obtížné předvídat, jak se bude současná neobvyklá situace vyvíjet. V oboru stále panuje velká nejistota, zda lze tímto způsobem realizovat obvyklý zážitkový charakter společnosti Stone + tec s výrobky na dotek, soutěží, slavnostních předávání cen a setkání. Tyto obavy se projevily i v počtu registrovaných vystavovatelů. Po mnoha úvahách se Nürnberg Messe rozhodl v rané fázi přípravy ukončit.

Děkujeme vám za pochopení a zůstaňte zdraví!

Marmomac ReStart

Marmomac ReStart Digital Edition – digitální verze významného veletrhu v odvětví přírodního kamene a první 100% online akce pořádaná společností Veronafiere – skončila v pátek 2. října.

Za tři dny konání akce se spojilo dvě stě deset společností (111 mezinárodních z 22 zemí) a 3 951 operátorů, včetně 1480 operátorů zpracování přírodního kamene, 709 distributorů, 230 výrobců strojů a strojů a 290 architektů.

Akademie Marmomac také předvedla působivé vystoupení s rozsáhlým programem věnovaným školení a podpoře kultury v oblasti přírodního kamene. Akce zahrnovala 67 řečníků, 892 účastníků během 158 živých nebo streamovaných digitálních akcí, včetně webinářů, prezentací společností, setkání zaměřených na jednotlivé země (Brazílie, Čína a Spojené státy) a aktualizačních kurzů pro architekty a designéry.

V této souvislosti vám můžeme připomenout, že všechna videa budou na webu k dispozici od 26. října.

Všichni doufáme, že příští veletrh již jistě proběhne v klasickém prostředí.

30 let Svazu kameníků a kamenosochařů České republiky

Jak šly roky a co se událo.
Události, jednání a počiny jsou z různých zdrojů, pokud možno, datovány.

Soubor ke stažení zde.                                                                                Autor Michal Lažan

Natural Stone and Stone-Tech 2021


Příští mezinárodní veletrh NATURAL STONE and STONE-TECH se bude konat ve výstavním centru v Norimberku ve dnech 12. až 15. května 2021.

Bylo by skvělé, kdybyste se k vám mohli připojit spolu s našimi vystavovateli v Stone + tec v červnu 2020. Bohužel jsme však museli akci odložit kvůli dopadu koronaviry na globální ekonomickou situaci. To znamená, že dvouletá událost se nyní bude konat v lichých letech. Těšíme se tedy více než kdy dříve na to, abychom vám mohli nabídnout příležitost znovu se setkat v klíčové platformě pro shromažďování informací a sdílení znalostí v květnu 2021, v níž bude stabilnější hospodářské a sociální prostředí.

Nyní zahajujeme naše přípravy plné optimismu a opět plánujeme nabídnout ucelenou škálu produktů a služeb pro všechny aspekty přírodního kamene používaného ve stavebnictví, náhrobních kamenech, památkách a designu. Ujišťujeme vás, že se toho můžete těšit!

O novém programu a otevření TicketShopu vás samozřejmě budeme včas informovat.

Přejeme vám zdraví a těšíme se na setkání v květnu 2021!

Logo svazu kameníků a kamenosochařů České republiky

                  Učňovská 1/100
                  190 00 Praha

Administrátor
Pavel Šimek

simek@prazskykamen.cz

        © 2021 SKKČR. | Všechna práva vyhrazena | Podmínky použití